Verkooppunten

Als startende brouwer heb ik ervoor gekozen om met enkel kwaliteitscafés & drankenhandels samen te werken. Cafés en drankenhandels die niet op de lijst staan en wel interesse hebben kunnen me steeds contacteren.

Deze lijst wordt zo goed mogelijk up-to-date gehouden.

Het gouden vocht is te verkrijgen in :

Cafés/Restaurants:      

                                                                                                                            

  • De Koffiekamer - Pas 225 - 2440 Geel       

 

  • ’t Kelderke – Stationsplein 12- Geel         www.hetkelderke.be
  • ACW-Huis - Stationstraat 158 - 2440 Geel      
  • De Castaar – Lebonstraat 43 - Geel          www.feestzaal-decastaar.be                                     
  • De Halle - Markt 1a - Geel
  • Café De Markt - Markt 50 - 2440 Geel                                        
  • Oosterlo's Hof - Zammelseweg 45 - 2440 Geel    www.oosterloshof.be   
  • De Welkom - Aardseweg 66 - 2440 Geel         www.cafe-de-welkom.be  
  • De Wolwinkel - Diestseweg 1 - 2440 Geel
  • Brasserie Het Atrium - Markt 51 - 2440 Geel         www.hetatrium.com
  • Taverne Van Gogh - Markt 78 - 2440 Geel         http//.users.telenet.be/tavernevangogh/
  • Café De Sport - Peperstraat 21 - 2440 Geel         www.desport.be
  • DEN 73 - Markt 73  - 2440 Geel
  • Bacchus Café - Rozendaal 2 - 2440 Geel     www.bacchuscafe.be
  • De Firma - Stationstraat 159 - 2440 Geel
  • De Geele Peper (Bistro) - Peperstraat 27 - 2440 Geel        www.degeelepeper.be
  • Cafe De Valk - St.-Dimpnaplein 13 - 2440 Geel
  • Eetcafé Sas 7 - Retieseweg 180 - 2440 Geel         www.sas7.be
  • Taverne Netevallei - Eindhoutseweg 110 - 2440 Geel (Oosterlo)         www.tavernenetevallei.be
  • Bistro Vincent - Hondstraat 11 - 2440 Geel         www.bistrovincent.be      Nieuwe klant!

           

  • De Pelikaan - Sint-Michielsplein 5 - 2260 Oevel-Westerlo      www.cafe-de-pelikaan.be/nl        
  •                                                                                                                                      
  • Miloheem -Milostraat 3 - 2400 Mol Millegem        www.miloheem.be        
  • 't Buurthof - Hessie 16 - 2400 Mol  Ezaart         www.buurthof.be          
  • De Primeur - Sluis 211 - 2400 Mol Sluis            www.deprimeur.be     
  • Café 't Voske - Sluis 166 - 2400 Mol Sluis        www.123website.be/hetvoske/105860492
  • Cafetaria Sporthal Olen - Boekel 7 - 2250 Olen         www.cafetariasporthalolen.be                                                                         
  • Mastentop - Geelsebaan 34 - 2460 Kasterlee  
  • Bar Bier - Bovenrij 72 - 2200 Herentals
  • De Lambeir - Eindhoutdorp 20 - 2430 Eindhout-Laakdal
  • Café De New Jeffreys - Morkhovenseweg 121 - Noorderwijk (Herentals)
  • Café Patershof - Patersstraat 131 - 2300 Turnhout            NIEUWE KLANT!!!
  •  Cafeke - Schoolstraat 26 - 3540 Herk-De-Stad
  • The Capital - Grote Markt 14 - 3000 Leuven         www.thecapital.be
  • Het Haasken - Grote Markt 11 - 3290 Diest
  • Sportcentrum Sint-Gillis  - Van Langenhovestraat 203A - 9200 Dendermonde

 

  • Bistro De Geele Peper - Peperstraat 27 - 2440 Geel         www.degeelepeper.be
  • Restaurant Martino - Bevrijdingslaan 152 - Meerhout       www.restaurantmartino.be {(H)éérlijke "Mosselen Vals Paterke" te verkrijgen!!!}
  • Ristorante  Quattro-L -Lakenmakerstraat 13 - 2400 Mol
  • Brasserie Het Paterke - Jacoletstraat 21 - 3970 Leopoldsburg
  • Noma's Bistro - Markt 80A - 2440 Geel 
  • Restaurant Koningsbos - Koningshof 9 - 2460 Kasterlee         www.koningsbos.be
  • Brasserie De Kruimel - Dikstraat 3 - 2340 Vorst-Laakdal         www.dekruimel-vorst.be
  • Brasserie De Kluizenaar - Kluizerdijk 172 - 3930 Hamont-Achel         Tel.011/96.89.86

  • Le Val Meuse - Route de Blaimont 8 - 5541 Hastière

 

 

 

Drankenhandels:                                                                                                                

  • Prik & Tik Van Baelen- Dr.Vandeperrestraat 59a - Geel                                                    
  • Drink Market Laenen - Larumseweg 20 - Geel                                                          
  • Drankenhandel S'Jegers - Logen 168 - Geel   
  • Prik & Tik De Bierhal- Brouwerij Fisser - Westerloseweg 38 - 2440 Geel-Zammel         www.fisser.be                                                    
  • De Bierbron - Turnhoutsebaan 79 - Mol          www.schillebeeckx-nv.be   
  • Bierbazaar - Koolvenstraat 33 - 2480 Dessel         www.abcdrinks.be/stappaerts      
  • Drankshop Koperbrau - Jagersweg 30 - Meerhout       www.koperbrau.be                                                              
  • Prik & Tik Geenen - Schoor 84 - Balen 
  • Kefo-Jannes Dranken - Smissestraat 62 - 2430 Laakdal-Vorst         www.bierenfrisdrankkempen.be
  • 't Bakske - Hulsterweg 47 - 3980 Tessenderlo         www.bakske.eu
  • Drankenhandel Verreydt - Ring 79 - Noorderwijk (Herentals)        www.drankenhandelverreydt.be
  • Drankenhandel Verreydt - Poederleeseweg 121 - 2275 Lille         www.drankenhandelverreydt.be 
  • Drankenhandel Daems - Pastorijstraat 52 - 2275 Wechelderzande         www.drankenhandel-daems.be
  • Prik & Tik Bierhandel Willems & zoon - Leopoldstraat 26 - 2280 Grobbendonk.       www.bierhandelwillems.be
  • Drankencentrale 't SAS - Bouwelsesteenweg 82 - 2560 Nijlen         www.sasdranken.net
  • Kefo Jannes Dranken - Vervoortstraat 7 - 3290 Diest         www.bierenfrisdrankkempen.be 
  • DNW - dranken Prik & Tik - Geerdegem-Schonenberg 126 - Mechelen
  • Kuva Dranken - Venlosesteenweg 115 bus 1 - Ophoven (Kinrooi)         www.kuvadranken.be
  • Marlou Dranken - Heikensstraat 11 - Zonhoven         www.marlou.be 
  • Olense Drankcentrale - Stationstraat 30 - 2250 Olen         www.olensedrankencentrale.be 
  • LDC NV - Prik & Tik Lommel - Kloosterstraat 71 - 3920 Lommel
  • KDC BVBA - Prik & Tik Leopoldsburg - Lommelsesteenweg 23 - 3970 Leopoldsburg
  • Dranken Gijbels NV - Schoebroekstraat 63 - 3583 Beringen-Paal         www.drankengijbels.be
  • Dranken Vertessen - Zuidstraat 1968 - 3581 Beringen-Beverlo         www.dranken-vertessen.be
  • Prik & Tik Baelus NV - Hertevelden 4 - 2370 Arendonk         www.arendonk@prikentik.com
  • Drankenshop Broekmans - Molenstraat 19 - 3550 Heusden-Zolder        www.drankenshop.be    
  • De Bieradviseur - Steenweg 1 - 3590 Diepenbeek         www.bieradviseur.be
  • Drankenhandel Hoefnagels NV - Geeneinde 32/34 - 2381 Weelde
  • De Biergrens - Molenstraat 26 - 5111 CE Baarle-Nassau , Nederland         www.debiergrens.be
  • Drankenhalle Neyt - Kapellestraat 29 - 9950 Waarschoot         www.drankenhalle-neyt.be
  • Drankcenter Rojo - Staatsbaan 48b - 8610 Handzame         www.rojo.be
  • Geerkens Drankenhal - Ophovenstraat 44 - 3660 Opglabbeek
  • V&H Drinks - Teewisstraat 4 - 3660 Opglabeek         www.zuivelhubrechts.be
  • Van de Poel - Singellaan 22 - 3545 Halen         www.drinkcentervandepoel.be
  • Dranken Verslegers - Rijksweg 732 - 3650 Dilsen-Stokkem (Rotem)
  • Deconinck Bierhalle - Bosstraat 37A - 8570 Vichte         www.bierhalledeconinck.be
  • Belgian Beer Shop - Tiensestraat 31 - 3000 Leuven        www.thebelgianbeershop.com
  • Abdij Achelse Kluis - De Kluis 1 - 3930 Hamont-Achel       www.achelsekluis.org
  • Drankencentrale Maes - Industrieterrein Hoogveld 29 - 9200 Dendermonde         www.drankenmaes.be
  • Hop & Co - Bremboslei 15 - 2180 Ekeren         www.hopenco.be 
  • Dranken Maes - Hoogveld 29 - 9200 Dendermonde         www.drankenmaes.be
  • Dranken David - Nieuwkerkestraat 48 - 8950 Nieuwkerke
  • Drinkmarket Ghekiere - Ten Akkerdreef 27 - 8500 Kortrijk          www.drinkmarketghekiere.be
  • Biercentrale Van Dijck - Nobelstraat 149 - 3128 Tremelo 
  • ABC-Drinks Boutersem - Leuvensesteenweg 304 - 3370 Boutersem         www.abcdrinks.be/boutersem
  • ABC-Drinks Hoegaarden - Klein Overlaar 54a - 3320 Hoegaarden          www.abcdrinks.be/hoegaarden
  • ABC-Drinks Leuven - Aarschotsesteenweg 4 - 3012 Wilsele         www.abcdrinks.be/leuven
  • Van Craenenbroeck BVBA - Hubert Tobbackstraat 29 - 1910 Kampenhout         www.drinksvcb.be
  • Wijnegemse Drankenhal - Merksemsebaan179 - 2110 Wijnegem         www.wijnegemsedrankenhal.be 
  • Erlingen Drinkservice - Maaseikerlaan 43 - 3680 Neeroeteren       www.abcdrinks.be/erlingen
  • Van Callenberge - Dorpsstraat 92 - 9190 Stekene         www.drankenhalvancallenberge.be
  • Drankcentrale Decuypere - Deerlijksesteenweg 38 - 8530 Harelbeke         www.drankencentraledecuypere.be

 

 

 

Delicatessezaken: